
Pierwszą propozycję na nadchodzący weekend kierujemy do osób zainteresowanych zabytkami techniki, których poznanie ułatwi przygotowana przez nas samochodowa

W dniu 14 marca 2014 roku odbędzie się biesiada pt. „Odkrywamy smaki dziczyzny”, w Restauracji Piwnica Ratuszowa w Świdnicy.
Członkowie naszego stowarzyszenia postanowili odejść na chwilę od biurek i zmierzyć się na boisku, walcząc w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Księstwa Świdnicko-Jaworskiego.
Blisko 1200 osób w ciągu jednego tygodnia zwiedziło wystawę w wieży ratuszowej "Elektronika PRL". Gratulacje i podziękowania dla...
W dniach 7-9 lutego odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne -Wrocław 2014. Była to już 6 edycja tego wydarzenia. Jak co roku do stolicy Dolnego Śląska zjechali wystawcy z całej Polski oraz najbardziej urokliwych zakątków Europy i świata.