Międzynarodowe Targi Turystyczne

MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE – WROCŁAW 5-7 KWIETNIA

5-7 kwietnia we Wrocławiu, odbyły się coroczne „Międzynarodowe Targi Turystyczne”. Jest to największa tego typu impreza na Dolnym Śląsku, która zdążyła już na stałe wpisać się w kalendarz najważniejszych wydarzeń naszego regionu. Kolejny raz Hala Stulecia gościła organizacje, stowarzyszenia oraz biura podróży z całej Polski, które zaprezentować mogły swoje regiony szerszej publiczności. Nie zabrakło także gości z zagranicy - Czech, Niemiec, a nawet egzotycznej Indonezji.

                Odwiedzający Targi goście mieli okazję spotkać się ze znanymi polskimi podróżnikami - między innymi z Wojciechem Cejrowskim oraz Beatą Pawlikowską, nie dziwi zatem duża frekwencja i ogromne zainteresowanie imprezą (według danych organizatora, w weekend w Hali Stulecia pojawiło się łącznie ponad 12 000 osób).

                To co stanowi o atrakcyjności Targów, to niewątpliwie ich różnorodność. Warsztaty fotograficzne, pokaz regionalnych potraw i specjałów, warsztaty survivalowe, wystawa rękodzieł, miasteczko westernowe, losowania wycieczek i wczasów - to tylko kilka przykładów z wielu atrakcji, jakie czekały na turystów. Oferta Targów skierowana była do każdego - zarówno doświadczonych Globtrotterów, jak i amatorów, którzy zwiedzanie ciekawych zakątków Polski mają dopiero przed sobą.

                Na tak ważnej imprezie nie mogło zabraknąć także reprezentacji Księstwa Świdnicko-Jaworskiego. Podczas trzech dni zaprezentowaliśmy nasz region z jego najlepszej strony, a ilość rozdanych broszur, ulotek, przewodników, map czy informatorów możemy liczyć w tysiącach sztuk. Jesteśmy pewni, że nawiązane nowe kontakty i wymiana doświadczeń z innymi wystawcami, zaowocuje w przyszłości ciekawymi inicjatywami.

                Na koniec ostatniego dnia spotkało nas miłe wyróżnienie - otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniami za wytrwałość i pięcioletnią obecność na Wrocławskich Targach.

Więcej informacji o Targach na stronie: http://www.mttwroclaw.pl/pl/

 

DSC_0163-001.JPGDSC_0143-001.JPGDSC_0140-001.JPGDSC_0149-001.JPGDSC_0126-001.JPGDSC_0186-001.JPGDSC_0138-001.JPGDSC_0155-001.JPG

Atrakcje turystyczne

12

Restauracje

14

Hotele

10