III Świdnicki Festiwal Piwa oraz Targi Zdrowej Żywności

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Świdnicy i całego Powiatu Świdnickiego na XII edycję Targów Zdrowej Żywności "Zdrowie ma smak", które odbędą się w dniach 24 - 26 sierpnia i połączone będą z III Świdnickim Festiwalem Piwa Rzemieślniczego. W programie targów między innymi: prezentacje stoisk ze zdrową i naturalną żywnością (sery, pieczywo, miody, wędliny, ryby, kiszonki, oleje, wina, soki, owoce) w piątek i sobotę.

Dodatkowo, w ramach III Świdnickiego Festiwalu Piwa Rzemieślniczego, będzie można skosztować doskonałego piwa z kilkunastu browarów rzemieślniczych (piątek - niedziela). Kto raz posmakuje prawdziwego złotego trunku, ten już nigdy nawet nie spojrzy na piwa koncernowe!

Ponadto w programie: występy zespołów, koncerty, gry, zabawy i animacje dla dzieci oraz bezpłatne badania profilaktyczne dla odwiedzających rynek (sobota). W ramach badań będzie można wykonać: USG serca, USG tarczycy, badanie ostrości wzroku, pomiar ciśnienia tętniczego, badanie poziomu cukru i cholesterolu, spirometria, porady dietetyka, pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu, porady reumatologa oraz badanie densytometryczne w kierunku osteoporozy.

 

targi żywność 2018

Atrakcje turystyczne

12

Restauracje

14

Hotele

10