Świdnicki Łokieć już 2 września

swidnicki lokiecTo impreza dla wszystkich nietypowych. Jeśli jesteś bardzo wysoki albo bardzo niski, jeśli Twoja rodzina jest bardzo tęga albo bardzo szczupła, jeśli Ty i Twój partner albo partnerka jesteście bardzo wysocy, albo przeciwnie – bardzo niscy, powinniście 2 września odwiedzić stoisko „Wiadomości Świdnickich” na dożynkach w Burkatowie. Dziennikarze poddadzą Was tam gruntownym pomiarom, a wszyscy, którzy będą „Naj”, otrzymają fantastyczne nagrody.

Świdnicki Łokieć© to wspólna zabawa organizowana od 2005 roku przez „Wiadomości Świdnickie” i portal ws-24.pl, w której może wziąć udział każdy. Szczególnie preferowane są osoby nietypowe – wysokie i niskie, szczupłe i tęgie, o wyjątkowo długich łokciach, stopach, nogach, włosach itd. Impreza ma charakter konkursowy, a w ośmiu konkurencjach zawsze są do wygrania atrakcyjne nagrody.

W tym roku nagrodę główną – dla posiadacza najdłuższego łokcia – funduje Wójt Gminy Świdnica, Honorowy Patron Świdnickiego Łokcia. Od lat imprezie patronują także Starosta Świdnicki, który w tym roku ufunduje nagrodę dla najlżejszej rodziny, oraz Prezydent Miasta Świdnicy, fundator nagrody dla posiadacza najdłuższego obwodu kołnierzyka.

Podczas zabawy dziennikarze „Wiadomości Świdnickich” mierzą i ważą wszystkie osoby, które zgłoszą chęć udziału w niej. Wygrywają ci, którzy mogą pochwalić się m.in. posiadaniem najdłuższego łokcia i najdłuższej stopy, największego obwodu kołnierzyka i najdłuższych włosów (konkurencja ograniczona wiekowo do dzieci i młodzieży do lat 16). Od kilku lat mamy też cztery nowe kategorie – dla par i rodzin. Wygrywają pary najniższa i najwyższa oraz rodziny najcięższa i najlżejsza. W tym roku pojawi się kolejna nowa konkurencja, mamy nadzieję, bardzo wesoła – będziemy mianowicie wybierać największą dłoń sołtysa.

Nagrodami są m.in. sprzęt RTV-AGD, biżuteria, perfumy, karnety do klubów fitness, bilety do kina i wiele innych.

Zarówno nazwa Świdnicki Łokieć©, jak też cała impreza jest chronionym znakiem towarowym.
Zapraszamy do zabawy!

Świdnicki Łokieć, 2 września, godz. 13.00, Burkatów

Zobacz, jak bawiliśmy się w poprzednich latach.

006.JPG007.jpg002.jpg018.jpg011.jpg003.jpg014.JPG008.JPG013.JPG017.jpg004.JPG015.jpg020.jpg010.jpg009.jpg019.jpg005.jpg012.jpg001.jpg016.jpg

lokiec baner

Świdnicki Łokieć© to wspólna zabawa organizowana od 2005 roku przez „Wiadomości Świdnickie” i portal ws-24.pl, w której może wziąć udział każdy. Szczególnie preferowane są osoby nietypowe – wysokie i niskie, szczupłe i tęgie,  o wyjątkowo długich łokciach, stopach, nogach, włosach itd. Impreza ma charakter konkursowy, a w ośmiu konkurencjach zawsze są do wygrania atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do zabawy!

Świdnicki Łokieć, 2 września, godz. 13.00, Burkatów

Zobacz, jak bawiliśmy się w poprzednich latach (I TUTAJ FOTKI :)