Aktualności

Co w najbliższym czasie w Księstwie Świdnicko-Jaworskim?

logo ks final 001Spis nadchodzących wydarzeń kulturalnych na drugą połowę marca znajdą Państwo klikając w link

Brak wolnych miejsc - Rajd Książęcy - Jaskinia Niedźwiedzia i Bardo

JASKINIAmalyZapraszamy na kolejną edycję Rajdów Książęcych organizowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną „Księstwo Świdnicko-Jaworskie”. Na początek Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie!

 

 

Read more...

Poznawaj Świdnicę z Questami

questy2Zachwyć się zabytkami okolic Rynku w Świdnicy, poznaj historię miejskiego piwowarstwa i wyrusz w fascynującą podróż w czasie ze świdnicką biblioteką! To wszystko jest możliwe dzięki Questom – edukacyjnym grom terenowym, przygotowanym przez świdnickie instytucje we współpracy z Fundacją Calamita. Dobra zabawa gwarantowana, a na pierwszych questowiczów czekają miłe upominki.

 

 

 

 

Read more...

Zobacz projekt pomnika Bolka II Świdnickiego

bolko1W Świdnickiej Informacji Turystycznej zobaczyć można projekt wizualizacji oraz rzeźby Bolka II Świdnickiego

Read more...

Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Walory turystyczne, przyrodnicze i historyczne Świdnicy i powiatu świdnickiego”

konkurs6W czwartkowe popłudnie na Wieży Ratuszowej w Świdnicy wręczono nagrody w ramach konkursu fotograficznego „Walory turystyczne, przyrodnicze i historyczne Świdnicy i powiatu świdnickiego”. 

Read more...

Wesołych Świąt!

Boze Narodzenie 2014Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność nie opuszcza Was przez każdy dzień Nowego Roku!

Przedświąteczne wydanie Newslettera

logo ks final 001Koncerty Bożonarodzeniowe, jarmarki i wystawy. Wszystkie wydarzenia do pobrania w najnowszym newsletterze.

Zapraszamy na wernisaż i wystawę czasową "Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa 2021"

WYSTAWA SZOPKA PLAKAT

W imieniu Dyrektora Muzeum Dawnego Kupiectwa zapraszamy we wtorek 21 grudnia 2021 r. o godz. 18.00 na wernisaż prac wykonanych w ramach VIII edycji konkursu „Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa”.

 

 

 

Read more...

Wydarzenia w Księstwie Świdnicko-Jaworskim

 logo ks final 001Zapraszamy na cotygodniowy spis wydarzeń w Księstwie Świdnicko-Jaworskim. Do pobrania

Atrakcje turystyczne

12

Restauracje

14

Hotele

10